Методична робота

З 6.03 по 10.03 у ліцеї проходив Тиждень української літератури.
Заходи, проведені впродовж тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої уяви, пізнання, активної життєвої позиції.
9 і 10 березня щороку в Україні відзначають Шевченківські дні, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Григоровича. Цього року Україна відзначає 209 річницю з дня народження великого українського поета та 162-річчя з дня його смерті. Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.
З метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді відбулися заходи щодо вшанування пам’яті видатного письменника та художника, а саме: «Літературний квест», виставка малюнків за поезіями Великого Кобзаря, презентація проєктів “Життя та творчість Тараса Шевченка”, творчий проєкт – створення сторінки Т.Шевченка у соціальній мережі «Інстаграм», учні взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі, присвяченому 209-річчю від дня народження Тараса Шевченка, літературній вікторині “Життя та творчість Кобзаря”, в конкурсі поезії «У вінок Кобзареві», провели фотоквест до Дня народження Тараса Шевченка.

21 лютого у світі відзначають День рідної мови. Для нас уже стало чудовою традицією проводити цього дня різноманітні вікторини, мовні ігри, конкурси та квести, а вірші про рідну мову звучали по-особливому у виконанні наших учнів. Тому з упевненістю можемо сказати, що цей день минув весело, цікаво та пізнавально.
Учні вкотре переконалися, що українська мова – наймилозвучніша, наймиліша та найпрекрасніша. Вона надихає нас бути єдиними, сильними та вільними. Вона дає віру в перемогу!
І нехай рідне слово палко горить яскравим вогнем у серцях кожного, адже як писав І. Огієнко: “Мова – то серце народу: гине мова – гине народ.”.
Не даймо загинути нашому серцю!

10.12.2023

З 06.02.2023 по 10.02.2023 в ліцеї проходив Тиждень безпечного Інтернету.

Вчитель інформатики 5-б класу Якуніна Ю.В. та її учні здійснили квест по просторах Інтернету

Вчителі інформатики підготували для учнів цікаві завдання, зашифоровані в QR-кодах та розмістили їх в коридорах ліцею.

Вчитель інформатики Кузик Ю.М. та учні початкових класів підготували заходи по правилах поводження в Інтернеті

Вчитель інформатики Онуфрійчук А.С. познайомила учнів 5-х класів з безпекою в мережі

Вчитель інформатики Пислар О.В. провела заходи для учнів щодо правил поводження в мережі

23.12.2022

Тиждень математики, фізики

Наказ до Дня писемності

Наказ про організацію проведення тижня літератури рідного краю

09.12.2022

Тиждень літератури рідного краю

07.12.2022

День української хустки

06.12.2022

Відзначення ювілею Г.С.Сковороди

9.11.2022

День писемності, радіодиктант

07.10.2022

3 жовтня стартував тиждень фізичної культури та спорту. Для учнів 1-4, 5-7 класів проводились естафети, для учнів 8-11 класів змагання з різних видів спорту.

26.09.2022

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.
Чернівці були ,є і будуть яскравим прикладом толерантного співіснування культур ,звичаїв ,релігій та звичайно МОВ. Відомо ,що колись пересічний мешканець
Маленького Відня міг спілкуватись пятьма европейськими мовами .Зараз ми стаємо свідками і учасниками відродження цієї традиції та особливості міста .
В рамках Європейського дня мов та напередодні Дня міста ми з учнями 10 -Б класу створили проект який розповідає про рідне місто не тільки англійською ,а і іншими европейськими мовами! Дотримуючись девізу “Viribus Unitis”, учні розповіли про історію Чернівців німецькою,польською,італійською,іспанською,грецькою,румунською ,французською та навідь ідіш .
Пиємного перегляду!

https://padlet.com/dariychuk88/gyswqwj4woutl9dd