eTwinning проекти

Вже декілька років поспіль вчителі англійської мови  та учні СЗОШ №22 беруть участь у міжнародних іТвінінг проектах.

http://etwinning.com.ua/

https://www.etwinning.net/en/pub/index.htm

Перші проекти:

«Європейські видатні постаті» (European Great Figures 07.09.2012-2013) детальніше про проект можна дізнатися на офіційному сайті іТвінінг плюс в Україні тут:

http://etwinning.com.ua/ukrajina-v-etwinning-plus/naycikavishi-proekti/19/

 [slideshow]

«Linguistic Scenery – European Day of Languages 2013»- «Твоє мовне оточення –Європейський День мов» (05.08.2013-30.09.2013) детальніше про проект тут:

http://etwinning.com.ua/ukrajina-v-etwinning-plus/naycikavishi-proekti/31/

 

«2014 Sochi Winter Olympics» (21.09.2013- 2014) детальніше про проект тут:

http://etwinning.com.ua/ukrajina-v-etwinning-plus/naycikavishi-proekti/34/#ad-image-0

 

«Різдвяне перемир’я» (Christmas Truce 19.09.2014-2015) детальніше про проект тут:

http://etwinning.com.ua/ukrajina-v-etwinning-plus/naycikavishi-proekti/48/#ad-image-0

 

У 2016 році Національним та Європейським знаками якості було відзначено проект з енергозбереження 2015 року «Keep Cool – Stay Warm!», автором та координатороми якого була директор Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22, учитель біології Яворська Л. І. та вчитель англійської мови, вчитель-іТвінер Войтоловська С.В. До проекту були залучені учні 5-го класу, які разом з класним керівником, учителем англійської мови Кондрею Н. П. співпрацювали з іншими учасниками проекту з Турції, Греції, Грузії, Словенії та 8 шкіл Великобританії. Журнал проекту «Keep Cool – Stay Warm!» можна переглянути тут:

https://twinspace.etwinning.net/1703/home

У проекті «Різдво в Європі» (Christmas Around Europe 13.10.2015-13.10.2016) взяли участь учні 2-6 класів під керівництвом таких вчителів: Стангрет А.В., Федик Ю.А., Іванюк У. В., Іванюк Т. В., Дарійчук Ю.Г., Корабліної О.В., Мунтян М. А., Білокрилої Ж. І., Гордіци Г. В. Координатором проекту від школи була Войтоловська С.В. У рамках проекту учні виготовляли емблеми (емблема учениці 2-Б класу Данелюк Ольги , вчитель Гордіца Г.В., зайняла І місце за результатами голосування і стала офіційною емблемою проекту), Різдвяні прикраси та листівки, створювали фото та відео інструкції по виготовленню прикрас, знімали відео привітання, досліджували Різдвяні традиції, проводили скайп зв’язки з партнерами, листувалися з учнями з Польщі та Англії. У цілому проект об’єднав учнів та вчителів з України, Польщі, Англії, Іспанії, Італії та Німеччини. Результатом проекту стала електронна книга про Різдвяні прикраси:

https://live.etwinning.net/files/collabspace/2/92/792/11792/files/bbfca8a4.pdf

Проект «Різдво в Європі» отримав національний та європейський знаки якості.

 

У проекті «Забобони» (Superstitions 15.02.2016-15.02.2017) взяли участь учні 6, 7, 8 та 9-их класів під керівництвом таких вчителів: Іванюк У. В., Гладчук І. В., Федик Ю. А., Моспан Н.В., Мунтян М. А., Дарійчук Ю.Г. Координатором проекту від школи виступила Кілару І.Г. Учні виготовляли постери, малюнки, загадки та презентації про забобони, які поширені у їх місцевості, порівнюючи їх із забобонами країн учасниць проекту (Польщі, Італії, Румунії та Турції). Учні 7-В та 8-Б класів під керівництвом Гладчук І. В. зняли відеофільм, у якому інсценували традиційні українські заручини і різноманітні забобони.

Проект «Забобони» отримав національний знак якості.

 

 

Над проектом Who would you like to be in the future?” (03.10.2016 – 03.10.2017)  протягом року працювали: вчителі Моспан Н.В., Дудка М.В., Іванюк Т.В., Гладчук І.В., Федик Ю.А., Іванюк У.В., Пятіхачна М.А.,  Стангрет А.В. та учні 2-А, 3-В, 3-Д, 4-Г, 7-А, 8-A, 8-В та 11-Б класів. Координатором проекту від школи була заступник директора з НВР, вчитель англійської мови Кілару І.Г. Метою проекту було створення електронної книги із презентацією найпопулярніших професій, на сьогодні, серед учнів середньої школи з різних країн-учасниць. Професіями, які обрали  учні школи, є програміст, дизайнер та лікар. Одними із завдань проекту було створити постери, які б передавали основну ідею кожної із обраних професій

, ще одним етапом було ознайомити інших учасників проекту із необхідними реквізитами представників кожної з професій, отож учнями 6-Б класу під керівництвом вчителя англійської мови Федик Ю.А. було відзнято відео, яке демонструвало роботу стоматолога

Учні 7-А та 8-Б класів разом з вчителем англійської мови Стангрет А.В. зняли відео про зустріч із дизайнером, під час якої вони дізнавалися, як створювати м’яку іграшку

Проект отримав національний та європейський знак якості.

 

Над проектом “Christmas Connections 2016” (09.10.2016-09.10.2017) працювали 12 учнів 5-Б класу разом з вчителем англійської мови Войтоловською С.В. Проект об’єднав учнів з 15 європейських країн. Учні кожної школи представили свою країну через символи, малюнки яких вони розмістили на одній з букв логотипу. Через букви логотипу всі учасники могли дізнатися щось особливе про країни один одного. Учні 5-Б класу створили та обмінялися Різдвяними листівками з учнями з Мальти, Хорватії, Фінляндії, Великобританії та Польщі. Журнал проекту “Christmas Connections 2016” можна побачити тут:

https://twinspace.etwinning.net/26510

Протягом року учні 5-Б класу листувалися з учнями польської школи міста Дзержонюв. Саме через листування з польськими учнями виникла ідея співпраці над наступним спільним проектом “Healthy Lifestyle Guidebook”. Робота над проектом розпочалася з відеозв’язку з партнерами. Наступним кроком було створення та проведення спільного опитування щодо стилю життя учнів, результати якого можна переглянути за посиланням:

Робота над проектом триватиме протягом 2017/2018 навчального року. Проект має на меті залучення підлітків до свідомого вибору здорового способу життя та створення електронної книжки-путівника.

Журнал проекту “Healthy Lifestyle Guide” можна побачити тут:

https://twinspace.etwinning.net/38503

 

Над проектом Lets explore Europe together протягом 2016/2017 навчального року працювали учні 8-Б класу разом з вчителем англійської мови Стангрет А. В. У проекті співпрацювали вчителі і учні з таких європейських країн: Арменія, Грузія, Болгарія, Румунія, Польща, Молдова, Україна, Турція та Туніс. Проект мав на меті створення інформаційного буклету про країну кожного з учасників та про рідну школу. Проект отримав національний знак якості.

Протягом 2016/2017 навчального року також під керівництвом вчителя Стангрет А. В. учні 3-А, 8-Б, 9-Б, 11-Б листувалися з учнями з Туретчини, місто Sararya, Namic Kemal Middle School.

У міжнародному арт проекті ‘Social Cooperation. Solidarity’ взяли участь 169 учнів початкової школи та 8 вчителів. Діти розмірковували над поняттями «солідарність» та «співробітництво» та образами, якими їх можна зобразити. Шкільне голосування за найкращі роботи відбулося 20 травня 2017 року. Перше місце посіла спільна робота учнів 2-Б, 3-Б та 3-Г класів, вчитель Гордіца Г.В. Друге місце посіла робота учнів 3-В класу, вчитель Вербовська І.В. Робота учнів 2-А класу посіла третє місце, вчитель Іванюк Т.В.