Методична робота

2021/2022 навчальний рік

НАКАЗ Про організацію методичної роботи в школі

17.12.2021

Тиждень літератури рідного краю

Люблю тебе, краю,
Безмежно кохаю,
Співаю пісні з усіма,
Молюся за тебе,
Бо ти – моє небо,
Й ріднішого в мене нема!
В.Васкан

У рамках проведення Тижня літератури рідного краю вчителі-філологи нашого ліцею провели ряд заходів, що мали на меті формування національної свідомості учнів на основі творів письменників Буковини, виховання в них почуття гідності, гордості за видатних людей краю, розуміння того, що література Буковини – це оригінальна й самобутня частина культурної спадщини нашого народу.

Учителями були проведені поетичні читання, тематичні диктанти, присвячені митцям Чернівеччини, уроки літератури рідного краю (Балицька О.В., Дметрюк Н.В., Жураковська Л.Г., Гречко Л.В., Боднарюк І.Г., Ісак Л.Й., Побережна О.В.). Також учні спробували себе в ролі дослідників – захищали проекти про значення символів у художніх творах (Божик О.В., 7-в кл.). А знані всіма пісенні шедеври Назарія Яремчука потужним акордом пролунали на пам’ятному уроці “Незрівняний світ краси Назарієвоі пісні” (Попадюк С.В., 9-б кл.).

 

09.11.2021

Це одне з наймолодших державних свят. Мова – то краса нашого життя, – наше майбутнє. Рідне слово – невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ. Щодня ми виховуємо любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

https://www.youtube.com/watch?v=ObBpphb2vE8

https://drive.google.com/file/d/1yYF9soYVPP6EZfNeag2KO9Y_hmaOsjDS/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1YZ-7wFNutRlWlWQDBDMb73SLkGj9pkc7/view?usp=drivesdk

Вчителями української мови та літератури проведено до Дня української мови та писемності ряд заходів:
квест до Дня писемності – Дметрюк Н.В., вікторина “Цікава лексикологія” – Жураковська Л.Г., інтелектуальна гра знавців української мови – Балицька О.В., мовна вікторина – Побережна О.В.; створені відеопрезентації до Дня української писемності та мови; учні 5-11 класів були залучені до участі в онлайн-олімпіаді на освітніх платформах «На Урок» та «Всеосвіта», в конкурсах ім.П.Яцика, ім.Т.Г.Шевченка;
старшокласники долучилися до написання радіодиктанту національної єдності; написано навчальні диктанти «У пошуках слова», “Рідна мова”,«Не бійтесь заглядати у словник».
Класними керівниками проведені виховні години : Віщук С.В.,Гордей Т.М.,Гунчак В.О.,Лютик Л.В.,Плугаторик Г.В.,Каленчук Д.В., Гречко Л.В., Божик О.В.,Побережною О.В.
Проведені інформаційні бесіди «Мова – найсильніший чинник впливу на людину». А також учні взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «#StopFake».

08.11.2021

З 01.11.2021 по 05.11.2021 р. в школі проходив тиждень фінансової грамотності.

Класні керівники 1-11 класах організували перегляд навчальних мультфільмів та відео, де учні дізнались історію Української гривні, познайомились з основами користування банківськими картами тощо…

Вчитель фізики Корпяк Н.П. з учнями 11-х класів провела фінансову гру

Вчитель фізики та основ здоров’я Дробова О.І. провела з учнями 7-г класу показовий урок “Урок фінансової грамотності”

урок ф грамотност 7 – Г

Вчителі математики Варварюк Ю.В. та Якуніна Ю.В. організували та провели для учнів 5-х класів змагання з фінансової грамотності та математики

https://youtu.be/YDsQa6AtnH8

Вчитель мистецтва Міськів А.А. та класні керівники 1-а класу Пітик Т.Ю. та  7-г Дробова О.І. орнагізували виставку малюнків на тему “Гроші”

 

21.10.2021

В рамках кампанії “Сила нескорених, або уклін вам, Захисники України”, вчителем Захисту України Мазуренко В.В. організовано уроки мужності про порядок дій під час виявлення мінновибухових пристроїв. На уроки запрошені воїни-волонтери АТО\ООС Ковтун Олександр та Рубін Валентин, які продемонстрували учням макети мінновибухових виробів, як військові так і саморобні.

30.09.2021

Заходи до роковин трагедії Бабиного яру

Вчителі історії та класні керівники провели заходи, де згадували трагедію Бабиного яру та вшановували жертв трагедії

17.09.2021

Тиждень фізичної культури та спорту.

На виконання плану роботи школи на 2021/2022 н.р., з метою популяризації фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя 3 13.09 по 17.09. 2021 р. в школі проходив тиждень фізичної культури та спорту.

2020/2021 навчальний рік

НАКАЗ про підсумки методичної роботи 2021

наказ про підсумки роботи з обдарованими учнями у 2020-2021 році

2019/2020 навчальний рік

Звіт про роботу школи за І семестр 2019/2020 навчальний рік

Виховна робота

Учнівська  конференція  міста «Лідер».   Проект «Культурна спадщина м.Чернівців»

Проект «Історія школи»

ЗВІТ З  виховної роботи   ЗА І СЕМЕСТР   2019/2020  н.р.

Методична робота школи

https://drive.google.com/drive/folders/1wsLA6bXhIA7rzOikLUe_QbBQC6gEEEo7

https://prezi.com/view/abQuFClh6c9R9ULwf7NP/ – звіт вчителів інформатики