Методична робота

2022/2023 навчальний рік

23.12.2022

Тиждень математики, фізики

Наказ до Дня писемності

Наказ про організацію проведення тижня літератури рідного краю

09.12.2022

Тиждень літератури рідного краю

07.12.2022

День української хустки

06.12.2022

Відзначення ювілею Г.С.Сковороди

21.11.2022

Виховна робота

9.11.2022

День писемності, радіодиктант

07.10.2022

3 жовтня стартував тиждень фізичної культури та спорту. Для учнів 1-4, 5-7 класів проводились естафети, для учнів 8-11 класів змагання з різних видів спорту.

 

26.09.2022

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.
Чернівці були ,є і будуть яскравим прикладом толерантного співіснування культур ,звичаїв ,релігій та звичайно МОВ. Відомо ,що колись пересічний мешканець
Маленького Відня міг спілкуватись пятьма европейськими мовами .Зараз ми стаємо свідками і учасниками відродження цієї традиції та особливості міста .
В рамках Європейського дня мов та напередодні Дня міста ми з учнями 10 -Б класу створили проект який розповідає про рідне місто не тільки англійською ,а і іншими европейськими мовами! Дотримуючись девізу “Viribus Unitis”, учні розповіли про історію Чернівців німецькою,польською,італійською,іспанською,грецькою,румунською ,французською та навідь ідіш .
Пиємного перегляду!

https://padlet.com/dariychuk88/gyswqwj4woutl9dd

2021/2022 навчальний рік

НАКАЗ Про організацію методичної роботи в школі

20.05.2022

Декада громадянської освіти

На виконання Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Стратегіїнаціонально-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента Українивід 18.05.2019 № 286/2019, наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької військової адміністрації від 26.04.2022 р. № 99 «Про проведення в закладах освіти області Декади  громадянської освіти» , наказу управління освіти  Чернівецької міської ради від 28.04.2022 р. № 108 “Про проведення в закладах загальної середньої освіти Декади громадянської освіти” з 28.04.2022 до 18.05.2022  в ліцеї проводилась Декада громадянської освіти. В рамках декади вчителями історії та класними керівниками було проведено заходи:

  1. Віртуальні мандрівки «Відкриваємо Європу», «Пізнаємо Україну»
  2. Віртуальні подорожі – уікенди « Шедеври європейської культури та літератури»
  1. Інтерактивні онлайн – лекції «Європейський вибір України»
  2. Онлайн – нетворінг «Громадянська освіта як основа формування національної самосвідомості та патріотичної позиції школярів»
  3. Години спілкування «Україна – це Європа»
  4. Есе : «Переваги євроспільноти для майбутнього України»

Вчитель історї Карпюк О.М. та учні 10-б класу вибороли І місце у Онлайн-вікторині«Європейські перспективи України в умовах російської війни».

 

22.02.2022

 

В серці ніжну і погідну

Збережу я мову рідну!

М. Хоросницька

Під таким девізом 21 лютого розпочалися в нашому ліцеї заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови.Протягом дня на уроках проводились інформаційні бесіди, з яких учні дізналися про історію виникнення свята та тернистий шлях, який довелося пройти нашій рідній мові, перш ніж вибороти право на рівне й вільне існування.

Учні 5-В класу позмагалися в конкурсі “Майстер орфографії”, де показали  свої знання з правопису (вч.Божик О.В.).

10-Б клас зупинився на поетичну хвилинку «Рідна мова», щоб почути голоси українських митців, усвідомити цінність мови в житті народу (вч.Дметрюк Н.В.).

Поетичні хвилинки також лунали і в 6-Г класі (вч.Ісак Л.Й.)

Учні 7-А кл. зіграли в мовну вікторину «Знаємо рідну мову»(вч.Дметрюк Н.В.).

Учні 5 класів свої асоціації з мовою та рідним словом відобразили в малюнках, створивши виставку «Рідна мова солов’їна»(вч.Гречко Л.В.).

У мові – історія рідного народу, його душа, яка є невід’ємною частиною кожної особистості. Будьмо патріотами своєї мови! Збережімо різноманітність і багатомовність нашого світу!

11.02.2021

8 лютого в 7-Б класі  вчителем інформатики Якуніною Ю.В. проведено урок на тему “Безпечний інтернет” та учні класу взяли участь в конкурсі “Безпечний інтернет 2.0” на платформі НаУрок, в результаті чого маємо 9 переможців

8 лютого учні 7-Г класу та вчитель Якуніна Ю.В. до дня безпечного інтернету  на уроці інформатики взяли участь в конкурсі “Безпечний інтернет 2.0” на платформі НаУрок, в результаті чого маємо такі результати:1 місце -6 учнів, 2 місце-5 учнів, 3 місце-1 учень.

Учні 7-г класу та вчитель інформатики Кузик І.В.  підготували колективний проект “Безпечний інтернет” за допомогою хмарних технологій!

https://docs.google.com/presentation/d/1ECac-VBoa0Lj7-HYYCrxfylC6P8K9_Tfx9G6VMg7tYk/edit#slide=id.p

Вчитель інформатики Кузик Ю.М. та учні молодших класів виконували онлайн завдання всеукраїнського конкурсу “Безпечний Інтернет 2.0”.
Було проведено бесіди, перегляд відео, розбір різних ситуацій, які виникають під час користування інтернетом та шляхів їх вирішення на основі основних правил безпечної поведінки.

Вчитель інформатики Пислар О.В. провела веб- квест для школярів молодшої школи

Вчитель Пислар О.В. та учні 9-х класів підготували та опублікували міні онлайн проект “Правила безпечного інтернету”

https://padlet.com/pislar33/m9ntx5doxqekdbq4

Вчитель інформатики Браун С.В. та її учні підготували пам’ятку “Безпечний Інтернет”.

Інтернет, смартфони, планшети і онлайнчати –це не добре і не погано. Це реальність, в якій ми живемо та будемо жити далі. Тому завдання показувати на власному прикладі, як можна врівноважити реальний і віртуальний світи в житті дитини!!!

 

17.12.2021

Тиждень літератури рідного краю

Люблю тебе, краю,
Безмежно кохаю,
Співаю пісні з усіма,
Молюся за тебе,
Бо ти – моє небо,
Й ріднішого в мене нема!
В.Васкан

У рамках проведення Тижня літератури рідного краю вчителі-філологи нашого ліцею провели ряд заходів, що мали на меті формування національної свідомості учнів на основі творів письменників Буковини, виховання в них почуття гідності, гордості за видатних людей краю, розуміння того, що література Буковини – це оригінальна й самобутня частина культурної спадщини нашого народу.

Учителями були проведені поетичні читання, тематичні диктанти, присвячені митцям Чернівеччини, уроки літератури рідного краю (Балицька О.В., Дметрюк Н.В., Жураковська Л.Г., Гречко Л.В., Боднарюк І.Г., Ісак Л.Й., Побережна О.В.). Також учні спробували себе в ролі дослідників – захищали проекти про значення символів у художніх творах (Божик О.В., 7-в кл.). А знані всіма пісенні шедеври Назарія Яремчука потужним акордом пролунали на пам’ятному уроці “Незрівняний світ краси Назарієвоі пісні” (Попадюк С.В., 9-б кл.).

 

09.11.2021

Це одне з наймолодших державних свят. Мова – то краса нашого життя, – наше майбутнє. Рідне слово – невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ. Щодня ми виховуємо любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

https://www.youtube.com/watch?v=ObBpphb2vE8

https://drive.google.com/file/d/1yYF9soYVPP6EZfNeag2KO9Y_hmaOsjDS/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1YZ-7wFNutRlWlWQDBDMb73SLkGj9pkc7/view?usp=drivesdk

Вчителями української мови та літератури проведено до Дня української мови та писемності ряд заходів:
квест до Дня писемності – Дметрюк Н.В., вікторина “Цікава лексикологія” – Жураковська Л.Г., інтелектуальна гра знавців української мови – Балицька О.В., мовна вікторина – Побережна О.В.; створені відеопрезентації до Дня української писемності та мови; учні 5-11 класів були залучені до участі в онлайн-олімпіаді на освітніх платформах «На Урок» та «Всеосвіта», в конкурсах ім.П.Яцика, ім.Т.Г.Шевченка;
старшокласники долучилися до написання радіодиктанту національної єдності; написано навчальні диктанти «У пошуках слова», “Рідна мова”,«Не бійтесь заглядати у словник».
Класними керівниками проведені виховні години : Віщук С.В.,Гордей Т.М.,Гунчак В.О.,Лютик Л.В.,Плугаторик Г.В.,Каленчук Д.В., Гречко Л.В., Божик О.В.,Побережною О.В.
Проведені інформаційні бесіди «Мова – найсильніший чинник впливу на людину». А також учні взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «#StopFake».

08.11.2021

З 01.11.2021 по 05.11.2021 р. в школі проходив тиждень фінансової грамотності.

Класні керівники 1-11 класах організували перегляд навчальних мультфільмів та відео, де учні дізнались історію Української гривні, познайомились з основами користування банківськими картами тощо…

Вчитель фізики Корпяк Н.П. з учнями 11-х класів провела фінансову гру

Вчитель фізики та основ здоров’я Дробова О.І. провела з учнями 7-г класу показовий урок “Урок фінансової грамотності”

урок ф грамотност 7 – Г

Вчителі математики Варварюк Ю.В. та Якуніна Ю.В. організували та провели для учнів 5-х класів змагання з фінансової грамотності та математики

https://youtu.be/YDsQa6AtnH8

Вчитель мистецтва Міськів А.А. та класні керівники 1-а класу Пітик Т.Ю. та  7-г Дробова О.І. орнагізували виставку малюнків на тему “Гроші”

 

21.10.2021

В рамках кампанії “Сила нескорених, або уклін вам, Захисники України”, вчителем Захисту України Мазуренко В.В. організовано уроки мужності про порядок дій під час виявлення мінновибухових пристроїв. На уроки запрошені воїни-волонтери АТО\ООС Ковтун Олександр та Рубін Валентин, які продемонстрували учням макети мінновибухових виробів, як військові так і саморобні.

30.09.2021

Заходи до роковин трагедії Бабиного яру

Вчителі історії та класні керівники провели заходи, де згадували трагедію Бабиного яру та вшановували жертв трагедії

17.09.2021

Тиждень фізичної культури та спорту.

На виконання плану роботи школи на 2021/2022 н.р., з метою популяризації фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя 3 13.09 по 17.09. 2021 р. в школі проходив тиждень фізичної культури та спорту.

2020/2021 навчальний рік

НАКАЗ про підсумки методичної роботи 2021

наказ про підсумки роботи з обдарованими учнями у 2020-2021 році

2019/2020 навчальний рік

Звіт про роботу школи за І семестр 2019/2020 навчальний рік

Виховна робота

Учнівська  конференція  міста «Лідер».   Проект «Культурна спадщина м.Чернівців»

Проект «Історія школи»

ЗВІТ З  виховної роботи   ЗА І СЕМЕСТР   2019/2020  н.р.

Методична робота школи

https://drive.google.com/drive/folders/1wsLA6bXhIA7rzOikLUe_QbBQC6gEEEo7

https://prezi.com/view/abQuFClh6c9R9ULwf7NP/ – звіт вчителів інформатики