Соціально – психологічна служба школи

Роботу соціально – психологічної служби школи забезпечують:

  • соціальний педагог Ільчук О.В.
  • психолог школи – Мироник А.М.

Соціально – психологічна служба в своїй діяльності керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про освіту», чинним законодавством України. Співпрацює з органами охорони здоров»я, соціального захисту, сім»ї та молоді, внутрішніх справ іншими зацікавленими організаціями та відомствами.

Головні принципи роботи соціально – психологічної служби:

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

КОМПЕТЕНТНІСТЬ

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ КЛІЄНТА

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ЕТИЧНІ ПРАВИЛА ПСИХОЛОГІЧНИХ, ДОСЛІДЖЕНЬ

КВАЛІФІКОВАНА ПРОПАГАНДА ПСИХОЛОГІЇ

ПРОФЕСІЙНА КООПЕРАЦІЯ

Форми роботи: групова, індивідуальна. 

Види діяльності соціального педагога та психолога в школі:

1.Психодіагностика

2.Психокорекція

3.Реабілітація

4.Профілактика

5.Прогностика

6.Психологічний супровід

 

Напрямки роботи служби:

Консультативно-методична допомога

Просвітницько-пропагандистська

Превентивне виховання

Рекомендації батькам першокласників

Шановні батьки, ваша дитина вперше переступила поріг нового навчального закладу – школи, де на неї чекатимуть цікаві уроки, веселі перерви, змістовне дозвілля, гарні друзі та перша вчителька. Щоб навчання першокласника було цікавим, результативним, приносило користь дитині і радість батькам, ми пропонуємо вам низку порад.

Рекомендації батькам для адаптації першокласників

Рекомендації випускникам школи

Дорогі випускники!

Зовнішнє незалежне оцінювання – неминучий етап життя для тих, хто хоче здобути вищу освіту.Під час тестування перевіряють найрізноманітніші риси людини – від знань до якостей пам’яті, мислення та вміння зберігати спокій, впевненості у своїх силах. Зовнішнє незалежне оцінювання має низку особливостей, які можуть викликати у випускників різні труднощі, в тому числі і психологічні. Саме тому пропонуємо вам рекомендації, які допоможувать побороти хвилювання та успішно здати ЗНО.

Рекомендації випускникам для успішного проходження ЗНО(1)

Особистий блог соціального педагога школи

https://vseosvita.ua/user/id153643/blog

Поради батькам

З настанням підліткового віку у дитини іноді може змінитися життя всієї родини. Швидкий фізичний розвиток, непередбачувані зміни настрою вашої дитини, лінощі та грубість, потреба у визнанні та підтримці – все це важко залишити непоміченим.
Зверніть увагу, що чутливість підлітків до змін оточуючого світу, може призводити до змін у поведінці та впливати на психіку школярів. Варто бути уважними до своїх дітей та підтримувати, допомагати їм у всьому.
Налагоджуйте довірливі стосунки з підлітками та поцікавтеся чим вони займаються в соцмережах (але без тиску, приниження та образ).

Рекомендації батькам підлітків з метою гармонізації стосунків

Безпека в Інтернеті

Для сучасних підлітків мережа Інтернет – це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а й можуть коштувати дитині психічного здоров’я та спокійного майбутнього.

Як попередити сексуальне насильство в інтернеті

Безпека дітей в цифровому просторі